In Englisch In Italiano Auf Deutsch
Dom Pielgrzyma im. Św. Józefa
Dołącz do nas na Facebook'u
Powrót do strony głównej
Aktualności
O Sanktuarium
Historia Sanktuarium
Kult św. Józefa
Relikwie
Zabytki
Skarbiec
Tablice pamiątkowe
Świadectwa
Modlitwy
Biblioteka św. Józefa
Więźniowie Dachau
Jan Paweł II w Kaliszu
Homilie Biskupa Kaliskiego
Rozmowy z Kustoszem
Stały konfesjonał
Pielgrzymki
Dom Pielgrzyma
Dane teleadresowe
Grupy Duszpasterskie
Intencje mszalne
Ogłoszenia duszpasterskie
Porządek nabożeństw
Posługa sakramentalna
Usługi pogrzebowe
Kapłani o pracownicy
Kapituła
Pielgrzymki i wyjazdy z parafii
Galeria
Rodzina Św. Józefa
Pierwsze Czwartki u Św. Józefa
Bł. Edmund Bojanowski
Otoczmy troską życie
 
http://www.swietyjozef.kalisz.pl/main/stalyKonfesjonal.gif

  POSŁUGA SAKRAMEMTU POJEDNANIA

W BAZYLICE ŚW. JÓZEFA W KALISZU 

AKTUALIZACJA Z DNIA 5 LIPCA 2017 r. 

 

Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu wychodzi na przeciw potrzebom wiernych, oddając do ich dyspozycji możliwość korzystania z sakramentu pokuty i pojednania w każdej chwili dnia.

W naszej Bazylice istnieje tzw. "Stały Konfesjonał". Od godz. 8.00 do 18.00, od poniedziałku do soboty,  dyżurują w nim kapłani z Kalisza i okolic.

Zachęcamy do korzystania z tej posługi sakramentalnej i przedstawiamy plan spowiadających kapłanów.

Tydzień I i III

 

Tydzień II i IV

Poniedziałek                                                         Poniedziałek

8.00-10.00  Ks. Marek Czekaj
10.00-12.00

Ks. Błażej Michalewski  I

Ks.Piotr Paś                  III

12.00-14.00  Ks. Adam Modliński        I
 Ks. Jerzy Salamon        III
14.00-16.00  Ks. Przemysław Talaga   I
 Ks. Dariusz Kowalek     III
16.00-18.00  Ks. Krzysztof Kowalik    I
 Ks. Tomasz Drożyński(11.09)III
8.00-10.00 Ks. Grzegorz Mituła     II
Ks. Stanisław Tofil      IV
10.00-12.00 O. Andrzej Kaliściak OFM Conv
12.00-14.00 Ks. Andrzej Chołys      II
Ks. Grzegorz Kamzol  IV
14.00-16.00 Ks. Jarosław Jasianek II
Ks. Sławomir Nowak   IV
16.00-18.00 Ks. Tomasz Jeż

 

                    Wtorek                                                Wtorek

8.00-10.00 Ks. Jakub Kopystyński  SCI
10.00-12.00 Ojcowie Franciszkanie
12.00-14.00 Ks. Piotr Górski
14.00-16.00 Ks. Tomasz Dutkowiak
16.00-18.00 Ks. Andrzej Latoń     I
Ks. Jacek Plota        III
 
8.00-10.00 Ks. Marian Błaszczyk            II
Ks. Dariusz Kwiatkowski      IV
10.00-12.00 Ks. Włodzimierz Guzik          II
Ks. Jarosław Kołodziejczak  IV
12.00-14.00 Ks. Piotr Wasilewski             II
Ks. Stefan Szkaradkiewicz    IV
14.00-16.00 Ks. Marek Zawisła
16.00-18.00 Ks. Waldemar Graczyk          II
Ks. Bogumił Kempa               IV

                     Środa                                                  Środa

8.00-10.00 Ks. Rafał Hącia 
10.00-12.00 Ks. Robert Bogdajewicz     I
Ks. Andrzej A. Klimek       III
12.00-14.00 Ks. Krzysztof Niciejewski
14.00-16.00 Ks. Ryszard Szurek FDP
16.00-18.00 Ks. Tomasz Wasielewski
 
8.00-10.00 Ks. Rafał Grzęda
10.00-12.00 Ks. Piotr Machała
12.00-14.00 Ks. Jakub Piotrowski            II
Ks. Zbigniew Króczyński      IV
14.00-16.00 Księża Orioniści 
16.00-18.00 Ks. Piotr Marcinszyn

                     Czwartek                                           Czwartek

8.00-10.00 Ks. Tomasz Jakubowski
10.00-12.00 Ks. Kazimierz Pyrzyk          I     Ks. Marian Niemier            III
12.00-14.00 Ks. Sławomir Kostrzewa     I
Ks. Alfred Berlak                III
14.00-16.00 Ks. Zbigniew Cieślak            I
Ks. Piotr Szkudlarek           III
16.00-18.00 Ks. Sławomir Kęszka           I    Ks. Marcin Papuziński        III
 
8.00-10.00 Ks. Jerzy Mikałajewski       II
Ks. Paweł Kostrzewa         IV
10.00-12.00 Ks. Tadeusz Stich               II  Ks. Ryszard Ryniec             IV
12.00-14.00 Ks. Piotr Bałoniak               II
Ks. Robert Lewandowski    IV
14.00-16.00 Ks. Łukasz Ograbek
16.00-18.00 Ks. Aleksander Piekielny

                      Piątek                                                Piątek

8.00-10.00 Ks. Michał Świgoniak
10.00-12.00 Księża Jezuici
12.00-14.00 Ks. Tadeusz Pałuska         I
Ks. Grzegorz Mączka       III
14.00-16.00 Ojcwoie Franciszkanie
16.00-18.00 Księża Jezuici
 
8.00-10.00

Ks. Eugeniusz Synowiec   II Ks. Michał Kieling             III

10.00-12.00  Ks. Łukasz Skoracki
12.00-14.00

Ks. Krzysztof Ligocki       II

Ks. Tomasz Lenczewski  IV 

14.00-16.00   Ks. Maciej Borowicz
16.00-18.00   O. O Jezuici 

                     Sobota                                                Sobota

8.00-10.00 Ks. Arkadiusz Wysota   
10.00-12.00 Ks. Witold Kałmucki           I
Ks. Paweł Kubiak              III
12.00-14.00 Ks. Łukasz Smug
14.00-16.00 Ks. Łukasz Pondel
16.00-18.00

Ks. Marcin Kierzek           I

Ks. Janusz Jeżewski     III

 
8.00-10.00 Ks. Tadeusz Pietrzak       II
Ks. Adam Kraska             IV
10.00-12.00 Ks. Przemysław Krzywański
12.00-14.00 Ks. Łukasz Skworzec
14.00-16.00 Ks. Marcin Załężny
16.00-18.00 Ks. Jarosław Powąska
Pierwsze Czwartki u Św. Józefa