In English In Italiano Auf Deutsch
/ Home / Zapraszamy...

Pielgrzymko-wycieczka na Białoruś
„Szlakiem sławnych Polaków”

Akcja Katolicka przy Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu organizuje ośmiodniową pielgrzymko-wycieczkę na Białoruś „Szlakiem sławnych Polaków”: Orzeszkowej, Niemena, Mickiewicza, św. Andrzeja Boboli, Kościuszki, Radziwiłłów, Poniatowskich.

W programie m.in. Grodno, Stare Wasiliszki, Lida, Nowogródek, Mińsk, Nieśwież, Mir, Pińsk, Janów Poleski, Mereczowszczyzna, Brześć Litewski.

Termin: 18 – 25 sierpień 2016 r., koszt : 1600 zł + 35 Euro (koszt obejmuje przejazdy luksusowym autokarem, noclegi w hotelach, śniadania i obiadokolacje, ubezpieczenie, wizy, wstępy do muzeów, przewodnika na cały okres trwania wycieczki).

Zgłoszenia i wpłaty zaliczki w wysokości 500 zł od osoby przyjmujemy do 15 czerwca. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia i wpłaty dokonywać w sekretariacie Sanktuarium św. Józefa nr tel. 62 757 58 22 (u p. Henryki Kociok), a szczegółowe informacje można uzyskać u organizatorów pod numerem tel. 609185060.

Zebranie organizacyjne odbędzie się w dniu 16. czerwca b.r o godz. 18.30 w salce przy Sanktuarium św. Józefa. Na zebranie należy przynieść: zdjęcie do wizy (kolorowe, z twarzą sfotografowaną „na wprost”i paszport ważny co najmniej 3 miesiące od daty powrotu z wycieczki). Na zebraniu zostaną wypełnione wnioski o wydanie wizy i wręczony szczegółowy program wyjazdu.

Organizatorzy

 

Grodno – KatedraDworek Mickiewicza w NowogródkuZamek w LidzieZamek w MirzeZamek Radziwiłłów w Nieświeżu