In Englisch In Italiano Auf Deutsch

Ogłoszenia duszpasterskie

III Niedziela Wielkiego Postu
7 marca 2021 r.

  1. W poniedziałek 8 marca swoje imieniny obchodzi s. Beata. Msza św. w intencji siostry o godz. 6.30. Dziękujemy siostrze za posługę oraz życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Niepokalanej i św. Józefa.
  2. Od środy, 10 marca, rozpocznie się 9-cio dniowa nowenna do św. Józefa. O godz. 18.00 będzie odprawiana Msza św. w intencjach nowennowych i po Mszy modlitwy nowennowe. Intencje na nowennę można składać w sekretariacie lub kancelarii.
  3. Osoby w trudnej sytuacji materialnej mogą zapisać się na paczki świąteczne w kancelarii lub punkcie charytatywnym w piątki od 15.00 do 17.00.
  4. Przez cały marzec w kaplicy Cudownego Obrazu Św. Józefa Kaliskiego będą tzw. marcowe wieczory u Św. Józefa od godziny 20.30 do 21.00. Będą one również transmitowane przez Radio Rodzina i telewizję internetową Dom Józefa. Zapraszamy na wspólne spotkania w bazylice.
  5. W sobotę 13 marca po Mszy św. wieczornej będzie różaniec fatimski z procesją maryjną wewnątrz bazyliki.
  6. Za tydzień przypada druga niedziela miesiąca. Ofiary składane na tace przeznaczone będą na spłacenie kapitalnej konserwacji Kaplicy Cudownego Obrazu.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: dwutygodnik Opiekun, Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik dla dzieci, Niedziela oraz Miłujcie się z ciekawymi artykułami.