In Englisch In Italiano Auf Deutsch
Dom Pielgrzyma im. Św. Józefa
Dołącz do nas na Facebook'u
Wtorek IX tygodnia Okresu Zwykłego
2 P 3,12-15a;17-18, Mk 12,13-17

Ogłoszenia duszpasterskie

Zesłanie Ducha Świętego
31 maja 2020 r.

 

  1. Dekret Biskupa Kaliskiego dotyczący duszpasterstwa po zniesieniu limitów uczestników liturgii (…)
  2. Jutro II dzień świąt Zesłania Ducha Świętego, święto Maryi, Matki Kościoła. Msze św. w kościele o godz. 6.30, 9.00, 12.00 i 18.00. Dodatkowo Msza św. na Cmentarzu Tynieckim też o godz. 18.00. Od godz. 17.30 będą zbierane jednorazowe wypominki za zmarłych. Przez cały tydzień kontynuowana jest w łączności z Mszą św. wieczorną nowenna do św. Józefa przed odpustem Opieki Św. Józefa, który będzie w tym roku 7 czerwca. Suma odpustowa o godz. 12.30.
  3. Od jutra zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe z litanią do NSPJ o godz. 17.45 z wyjątkiem I czwartku miesiąca.
  4. Jutro w I poniedziałek miesiąca o godz. 19.00 będzie Msza Św. w intencji chorych i przeżywających różne trudności a po niej nabożeństwo z wystawieniem Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Będą też wystawione relikwie św. Charbela.
  5. W pierwszą środę miesiąca spotyka się grupa adoracyjna „Płomień Eucharystyczny”, którzy adorują w różne dni tygodnia Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, a następnie adorację, nabożeństwo do Przeczystego Serca Św. Józefa i indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
  6. W I czwartek miesiąca przypada święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W tym dniu też o godz. 17.00 będzie nabożeństwo, konferencja i koncelebrowana Msza św. w intencji rodzin i obrony poczętego życia. Mszy św. przewodniczył będzie J. E. Ks. Bp Łukasz Buzun. Całość będzie transmitowana przez Radio Maryja i Telewizję Trwam.
  7. W I piątek miesiąca zapraszamy na dodatkową spowiedź św. od godz. 16.00 do 18.00.
  8. W I sobotę miesiąca kapłani odwiedzą swoich chorych od godz. 8.00. Po Mszy św. o godz. 9.00 będzie Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  9. Zapraszamy na weekendowy kurs przedmałżeński organizowany przez nasze sanktuarium w dniach 26 – 28 czerwca. Zapisy w sekretariacie i kancelarii parafialnej.
  10. Polecamy ciekawą prasę katolicką: dwutygodnik Opiekun, Przewodnik Katolicki z dodatkiem książeczki 5 minut z Bogiem na miesiąc czerwiec oraz Niedziela.