In Englisch In Italiano Auf Deutsch
Dom Pielgrzyma im. Św. Józefa
Dołącz do nas na Facebook'u

Ogłoszenia duszpasterskie

XIV Niedziela zwykła
5 lipca 2020 r.

 

  1. Jutro tj. 6 lipca w pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 19.00 w naszej Bazylice będzie Msza święta w intencji chorych i przeżywających różnego rodzaju trudności, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie. Będą też wystawione relikwie św. Szarbela.
  2. W miesiącach wakacyjnych, w lipcu i sierpniu, nie ma Mszy Świętej w dni powszednie o godz. 9.00, a w niedzielę o godzinie 16.00.
  3. Za tydzień, w drugę niedzielę miesiąca, taca przeznaczona będzie na inwestycje w naszym sanktuarium. Wszystkich dobrodziejów i ofiarodawców polecamy w modlitwie w każdą sobotę o godz. 12.00
  4. Z Kalisza organizowany jest wyjazd na ogólnopolską pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja do Częstochowy. Wyjazd będzie w sobotę 11 lipca br. Zapisy na telefon, który jest podany w gablocie ogłoszeń. (nr tel. 519 718 568)
  5. Polecamy nową prasę katolicką. Jest bardzo ciekawy dwutygodnik Opiekun. Znajdziemy w nim między innymi artykuły poświęcone sanktuariom Maryjnym oraz szlakom papieskim (przegląd najnowszego numeru poniżej). Jest też Przewodnik Katolicki i Niedziela.