In Englisch In Italiano Auf Deutsch
Dom Pielgrzyma im. Św. Józefa
Dołącz do nas na Facebook'u

Sobota, 13 Stycznia 2018

XI Bal Charytatywny ze Świętym Józefem

 

Tegoroczny XI Bal Charytatywny odbył się z soboty na niedzielę 13 stycznia 2018 roku, w Restauracji Zdrojowa w Opatówku. Organizatorem było nasze Sanktuarium, hasłem przedsięwzięca były słowa: "Bądz dobry jak chleb"św. brat Albert. Fundusze zebrane podczas Balu, w całości zostały przeznaczone na wsparcie dzieł charytatywnych naszej Parafii, szczególnie na pomoc dzieciom i rodzinom z parafii, oraz na dofinansowanie wyjazdów letnich dzieci i młodzieży.

 

Zasadniczymi przygotowaniami do Balu zajęli się Ksiądz Prałat Jacek Plota, Kustosz Sanktuarium wraz z ks. Michałem Świgoniakiem, oraz państwem Elżbietą i Piotrem Michalakami. W sumie w balu uczestniczyło 130 osób. Na początku wieczoru obecni byli także Księża pracujący w Sanktuarium. Gości swoją muzyką zabawiał Dj Bogdan, ale nie zabrakło również wielu atrakcji w wykonania ks. Michała.

 
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FOTO - RELACJI

 

Galeria
Fot. Jan Derbiszewski

Każdy z uczestników Balu otrzymał nagrodę, za ofiary pieniężne, które zostały złożone na rzecz dzieł charytatywnych prowadzonych przez naszą Parafię. W tym miejscu pragniemy gorąco podziękować tym wszystkim, którzy choć nieobecni na Balu, to jednak ufundowali wyżej wspomniane nagrody. Główną nagrodą była voucher o wartości 1.000 zł dla  jednej osoby na wyjazd z biurem podróży Orlando Travel.

 

Zabawa zakończyła się ok. godz. 6 nad ranem. Wszyscy bawili się wyśmienicie! I należy tu podziękować tym, którzy przyczynili się do zaistnienia Balu Charytatywnego, przede wszystkim uczestnikom i tym, którzy na różne sposoby włączyli się w przygotowanie balu, licznym sponsorom, firmom, instytucjom i osobom indywidualnym. Dziękujemy za wszelkie wsparcie materialne a także finansowe.