In English In Italiano Auf Deutsch
top
/ Home / Aktualności
Sobota, 7 Lutego 2015

ks. K. Duchnowski

VIII Bal Charytatywny

VIII Bal Charytatywny organizowany przez naszą Parafię odbył się z soboty na niedzielę 7 lutego 2015 r. w restauracji Zdrojowa w Opatówku. Hasłem balu były słowa: Radość przeżywa się tylko wtedy gdy sprawia się ją innym. Fundusze zebrane podczas balu w całości zostały przeznaczone na wsparcie dzieł charytatywnych prowadzonych prze naszą Parafię, szczególnie na pomoc najuboższym dzieciom i rodzinom, oraz na dofinansowanie wyjazdów letnich dzieci i młodzieży.

Przygotowaniami do balu zajęli się ks. prał. Jacek Plota - kustosz Sanktuarium, ks. Mariusz Andrzejczak oraz pani Elżbieta Michalak. W sumie w balu wzięło udział 100 osób, na początku wieczoru obecni byli także Księża pracujący w Sanktuarium. Gości swoją muzyką zabawiał zespół Damiano, ale nie zabrakło również wielu atrakcji w wykonania lidera zespoły, który równocześnie był wodzirejem całej zabawy.

Każdy z uczestników Balu otrzymał nagrodę za złożenie ofiar pieniężnych, które zostały złożone na rzecz dzieł charytatywnych prowadzonych Parafię. W tym miejscu pragniemy gorąco podziękować tym wszystkim, którzy choć nieobecni na balu. Zabawa zakończyła się ok. godz. 5 nad ranem. Wszyscy bawili się wyśmienicie! I należy tu podziękować tym, którzy przyczynili się do zorganizowania Balu Charytatywnego przede wszystkim uczestnikom i licznym sponsorom, firmom, instytucjom oraz osobom indywidualnym. Dziękujemy za wszelkie wsparcie materialne a także finansowe.