In Englisch In Italiano Auf Deutsch
Dom Pielgrzyma im. Św. Józefa
Dołącz do nas na Facebook'u

Niedziela, 19 Stycznia 2014

VII Bal Charytatywny

ks. Krzysztof Duchnowski

Tegoroczny VII Bal Charytatywny odbył się z soboty na niedzielę 19 stycznia 2014 roku, w Restauracji Zdrojowa w Opatówku. Organizatorem było nasze Sanktuarium, hasłem przedsięwzięca były słowa: Radosnego dawcę miłuje Bóg. Fundusze zebrane podczas Balu, w całości zostały przeznaczone na wsparcie dzieł charytatywnych naszej Parafii, szczególnie na pomoc najuboższym dzieciom i rodzinom z parafii, oraz na dofinansowanie wyjazdów letnich dzieci i młodzieży.

Galeria

Zasadniczymi przygotowaniami do Balu zajęli się Ksiądz Prałat Jacek Plota, Kustosz Sanktuarium wraz z ks. Mariuszem Andrzejczakiem, oraz panii Elżbieta Michalak. W sumie w balu uczestniczyło 99 osób. Na początku wieczoru obecni byli także Księża pracujący w Sanktuarium. Gości swoja muzyka zabawiał zespół Damiano, ale nie zabrakło również wielu atrakcji w wykonania lidera zespoły, który równocześnie był wodzirejem całej zabawy.

Każdy z uczestników Balu otrzymał nagrodę, za ofiary pieniężne, które zostały złożone na rzecz dzieł charytatywnych prowadzonych przez naszą Parafię. W tym miejscu pragniemy gorąco podziękować tym wszystkim, którzy choć nieobecni na Balu, to jednak ufundowali wyżej wspomniane nagrody. Główną nagrodą była pięciodniowy pobyt dla 2 osób z dzieckiem w apartamencie w Kołobrzegu, oraz pielgrzymka dla 1 osoby do Rzymu na kanonizację bł. Jana Pawła II. Zabawa zakończyła się ok. godz. 5 nad ranem. Wszyscy bawili się wyśmienicie! I należy tu podziękować tym, którzy przyczynili się do zaistnienia Balu Charytatywnego, przede wszystkim uczestnikom i tym, którzy na różne sposoby włączyli się w przygotowanie balu, licznym sponsorom, firmom, instytucjom i osobom indywidualnym. Dziękujemy za wszelkie wsparcie materialne a także finansowe.