In English In Italiano Auf Deutsch
top
/ Home / Aktualności
Sobota, 27 Października 2012

ks. Łukasz Przybyła

Dyskoteka dla młodzieży


Po raz czwarty w tym roku (ale pierwszy raz w tym roku szkolnym) młodzież gimnazjalna i szkół średnich bawiła się podczas przygotowanej w sali Domu Parafialnego na I piętrze dyskotece dla młodzieży. Udane poprzednie trzy edycje przyciągnęły tym razem rekordową ilość uczestników - 88 - którzy w sobotę, 27 października 2012 roku, bawili się od godziny 17.00 do godziny 23.00.

Galeria

Dzień wcześniej dziewczęta i chłopcy z Zespołu Młodzieżowego, działającego przy Sanktuarium św. Józefa, przygotowali salę przystrajając ją i przygotowując na to wydarzenie. Podczas zabawy grał DJ z Winiar. Na stołach dla każdego przygotowany był słodki poczęstunek i napoje, a o godzinie 21.00 można było również posilić się pizzą.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do pomocy w przygotowaniu i przeporwadzeniu dyskoteki, szczególnie Zespołowi Młodzieżowemu, którego inwencja twórcza i pomysłowość sprawiły, że wyznaczona już została kolejna data na wspólną zabawę. A będzie to sobota, 1 grudnia, ostatni dzień przed I Niedzielą Adwentu. JUŻ SERDECZNEI ZAPRASZAMY!!!