In English In Italiano Auf Deutsch
/ Home / Aktualności
Czwartek, 21 Czerwca 2012

s. Beata Konca

Scholka Dziecięca i PDMD w Modlibogowicach

21 czerwca, w czwartek, członkowie Koła Misyjnego, Scholi Parafialnej i kilku młodszych ministrantów uczestniczyło w pielgrzymce do Sanktuarium Maryjnego w Golinie i do gospodarstwa agroturystycznego w Modlibogowicach. Razem z nami pielgrzymowała s. Beata Konca, opiekunka Scholi i PDMD oraz ks. Mariusz Andrzejczak, opiekun ministrantów.

Galeria

Ksiądz Prałat Jacek Plota przed wyjazdem pobłogosławił wszystkich pielgrzymów i życzył szczęśliwej podróży. Deszcz, który początkowo towarzyszył wyjazdowi, szybko ustąpił, gdy wszyscy szturmowali Niebo modlitwą. W Sanktuarium Maryjnym w Golinie uczestniczyliśmy we Mszy Świętej i zwiedziliśmy piękny teren wokół kościoła. Tutejszy Ksiądz Proboszcz przyjął nas bardzo serdecznie i miło. Następnie przejechaliśmy do Modlibogowic. W gospodarstwie agroturystycznym oglądaliśmy zwierzęta w mini ZOO, jeździliśmy bryczką, bawiliśmy się i przy ognisku piekliśmy kiełbaski. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i nikt nawet nie myślał o tym, że trzeba wracać.

Nasz wyjazd i związana z nim radość są wielką zasługą Księdza Prałata Jacka Ploty, któremu bardzo dziękujemy i w modlitwach będziemy pamiętać o Księdzu Prałacie - Proboszczu naszej parfii.