Facebook In Englisch In Italiano Auf Deutsch
Dom Pielgrzyma im. Św. Józefa
Wtorek, 12 Czerwca 2012

ks. Łukasz Przybyła

30. rocznica święceń Księdza Prałata Jacka

13 czerwca Ksiądz Prałat Jacek Plota obchodzi 30 rocznicę przyjęcia święceń kapłańskich. Z tej racji w dniu poprzedzjącym rocznicę o godzinie 18.00 odprawiona została Msza Święta dziękczynna w Bazylice św. Józefa.

Galeria

Przy ołtarzu stanęli kapłani pracujący w Parafii oraz Ksiądz Kanonik Arkadiusz Nowacki. Homilie wygłosił ks. Tomasz Płóciennik. Na Mszę Świętą przybyli licznie parafianie oraz przedstawiciele grup i wspólnot duszpasterskich, którzy po zakończonej procesji eucharystycznej w ramach oktawy Bożego Ciała wyrazili swoją radość z przeżywanej rocznicy święceń Księdza Prałata i długo składali życzenia.

Wszystkich uczestników Mszy Świętej Ksiądz Prałat zaprosił na poczęstunek przy "szwedzkim stole" w Auli Domu Pielgrzyma.

To zatrzymanie się na 30 rocznicy święceń kapłańskich było przepełnione życzliwą modlitwą i zapewnieniem o jej kontynuacji. Była to również sposobność do wyrażenia wdzięczności Panu Bogu za dar Księdza Proboszcza Jacka dla naszej Parafii oraz samemu Księdzu Prałatowi za jego, jak to często pojawiało się w życzeniach - otwartość, uśmiech i dobre serce.

Życzymy Księdzu Prałatowi, naszemu Pasterzowi, dalszej cudownej opieki św. Józefa i wszelkiego Bożego błogosławieństwa.