In Englisch In Italiano Auf Deutsch
Wierzę w Syna Bożego
Dom Pielgrzyma im. Św. Józefa
Aktualności
O Sanktuarium
Historia Sanktuarium
Kult św. Józefa
Relikwie
Zabytki
Skarbiec
Tablice pamiątkowe
Świadectwa
Modlitwy
Biblioteka św. Józefa
Więźniowie Dachau
Jan Paweł II w Kaliszu
Homilie Biskupa Kaliskiego
Rozmowy z Kustoszem
Stały konfesjonał
Pielgrzymki
Dom Pielgrzyma
Dane teleadresowe
Grupy Duszpasterskie
Intencje mszalne
Ogłoszenia duszpasterskie
Porządek nabożeństw
Posługa sakramentalna
Usługi pogrzebowe
Kapłani o pracownicy
Kapituła
Pielgrzymki i wyjazdy z parafii
Galeria
Rodzina Św. Józefa
Pierwsze Czwartki u Św. Józefa
Bł. Edmund Bojanowski
Otoczmy troską życie

 POSŁUGA SAKRAMEMTU POJEDNANIA

W BAZYLICE ŚW. JÓZEFA W KALISZU

 

Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu wychodzi na przeciw potrzebom wiernych, oddając do ich dyspozycji możliwość korzystania z sakramentu pokuty i pojednania w każdej chwili dnia.

W naszej Bazylice istnieje tzw. "Stały Konfesjonał". Od godz. 8.00 do 18.00, od poniedziałku do soboty,  dyżurują w nim kapłani z Kalisza.

Zachęcamy do korzystania z tej posługi sakramentalnej i przedstawiamy plan spowiadających kapłanów.

 

Tydzień I i III

Tydzień II i IV

Poniedziałek

8.00-10.00 Ks. Marek Czekaj
10.00-12.00 Ks. Jacek Stefański
12.00-14.00 Ks. Adam Modliński        I
Ks. Jerzy Salamon        III
14.00-16.00 Ks. Przemysław Talaga   I
Ks. Dariusz Kowalek     III
16.00-18.00 Ks. Włodzimierz Dubis    I
Ks. Zbigniew Cieślak     III
8.00-10.00 Ks. Grzegorz Mituła    II
Ks. Stanisław Tofil      IV
10.00-12.00 Ks. Michał Łukaszczyk
12.00-14.00 Ks. Andrzej Chołys     II
Ks. Grzegorz Kamzol  IV
14.00-16.00 Ks. Jarosław Jasianek II
Ks. Sławomir Nowak   IV
16.00-18.00 Ks. Sebastian Łagódka

Wtorek

8.00-10.00 Ks. Piotr Górski
10.00-12.00 Ks. Piotr Wasilewski
12.00-14.00 Ks. Krzysztof Niciejewski
14.00-16.00 O. Ambroży Śmigielski OFM
16.00-18.00 Ks. Andrzej Latoń I
Ks. Krzysztof Kowalik III
8.00-10.00 Ks. Marian Błaszczyk         II
Ks. Dariusz Kwiatkowski    IV
10.00-12.00 Ks. Włodzimierz Guzik        II
Ks. Jarosław Kołodziejczak IV
12.00-14.00 Ks. Tadeusz Pałuska           II
Ks. Stefan Szkaradkiewicz  IV
14.00-16.00 Ks. Mariusz Kamiński
16.00-18.00 Ks. Jacek Andrzejczak        II
Ks. Rafał Kopis                   IV

Środa

8.00-10.00 Ks. Piotr Jaroszkiewicz   
10.00-12.00 Ks. Alfred Berlak            I
Ks. Bogumił Kempa       III
12.00-14.00 Ks. Damian Wojtowski
14.00-16.00 Ks. Ryszard Szurek FDP
16.00-18.00 O. Andrzej Kaliściak OFM
8.00-10.00 Ks. Michał Będzieszak
10.00-12.00 Ks. Jerzy Jeżowski
12.00-14.00 Ks. Rafał Sobieraj            II
Ks. Józef Kaczmarek        IV
14.00-16.00 Ks. Tadeusz Kwiatek FDP
16.00-18.00 Ks. Jacek Plota                 II
Ks. Sławomir Kostrzewa  IV

Czwartek

8.00-10.00 Ks. Łukasz Olejnik
10.00-12.00 Ks. Kazimierz Pyrzyk          I      Ks. Zdzisław Wesołowski  III
12.00-14.00 Ks. Artur Kułton                  I
Ks. Józef Nowacki              III
14.00-16.00 Ks. Witold Szala                  I
Ks. Jacek Bąk                     III
16.00-18.00 Ks. Sławomir Kęszka           I    Ks. Szymon Rybak              III
8.00-10.00 Ks. Jerzy Mikałajewski    II
Ks. Szymon Rybak          IV
10.00-12.00 Ks. Tadeusz Stich            II       Ks. Ryszard Ryniec          IV
12.00-14.00 Ks. Piotr Bałoniak             II
Ks. Robert Lewandowski  IV
14.00-16.00 Ks. Włodzimierz Muszalski
16.00-18.00 Ks. Mariusz Andrzejczak

Piątek

8.00-10.00 Ks. Łukasz Luźny
10.00-12.00 O. Zdzisław Pałubicki SJ
12.00-14.00 Ks. Robert Bogdajewicz    I
Ks. Grzegorz Mączka       III
14.00-16.00 O. Jarosław OFM Conv.
16.00-18.00 O. Bernard Karwel SJ
8.00-10.00 Ks. Eugeniusz Synowiec   II        Ks. Michał Kieling              III
10.00-12.00 Ks. Karol Gibki
12.00-14.00 Ks. Tomasz Lenczewski
14.00-16.00 Ks. Jarosław Foryś
16.00-18.00 O. Bernard Karwel SJ

Sobota

8.00-10.00 Ks. Szymon Cierpik         I        Ks. Arkadiusz Wysota   III
10.00-12.00 Ks. Witold Kałmucki         I
Ks. Paweł Kubiak           III
12.00-14.00 Ks. Przemysław Krzywański
14.00-16.00 Ks. Jan Grzeszczak
16.00-18.00 Ks. Krzysztof Duchnowski
8.00-10.00 Ks. Tadeusz Pietrzak         II
Ks. Przemysłąw Hęciak      IV
10.00-12.00 Ks. Tomasz Jakubowski
12.00-14.00 Ks. Łukasz Skoracki
14.00-16.00 Ks. Michał Pacyna
16.00-18.00 Ks. Jarosław Powąska
Rodzina Św. Józefa
Pierwsze Czwartki u Św. Józefa
Pierwsze Czwartki u Św. Józefa
2014 Rok Bł. Edmunda Bojanowskiego