In Englisch In Italiano Auf Deutsch
Dom Pielgrzyma im. Św. Józefa
Dołącz do nas na Facebook'u
Powrót do strony głównej
Aktualności
O Sanktuarium
Historia Sanktuarium
Kult św. Józefa
Relikwie
Zabytki
Skarbiec
Tablice pamiątkowe
Świadectwa
Modlitwy
Biblioteka św. Józefa
Więźniowie Dachau
Jan Paweł II w Kaliszu
Homilie Biskupa Kaliskiego
Rozmowy z Kustoszem
Stały konfesjonał
Pielgrzymki
Dom Pielgrzyma
Dane teleadresowe
Grupy Duszpasterskie
Intencje mszalne
Ogłoszenia duszpasterskie
Porządek nabożeństw
Posługa sakramentalna
Usługi pogrzebowe
Kapłani o pracownicy
Kapituła
Pielgrzymki i wyjazdy z parafii
Galeria
Rodzina Św. Józefa
Pierwsze Czwartki u Św. Józefa
Bł. Edmund Bojanowski
Otoczmy troską życie
http://www.swietyjozef.kalisz.pl/main/stalyKonfesjonal.gif

  POSŁUGA SAKRAMEMTU POJEDNANIA

W BAZYLICE ŚW. JÓZEFA W KALISZU

 

AKTUALIZACJA Z DNIA 6 września 2016 r. 

 

Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu wychodzi na przeciw potrzebom wiernych, oddając do ich dyspozycji możliwość korzystania z sakramentu pokuty i pojednania w każdej chwili dnia.

W naszej Bazylice istnieje tzw. "Stały Konfesjonał". Od godz. 8.00 do 18.00, od poniedziałku do soboty,  dyżurują w nim kapłani z Kalisza i okolic.

Zachęcamy do korzystania z tej posługi sakramentalnej i przedstawiamy plan spowiadających kapłanów.

Tydzień I i III

 

Tydzień II i IV

Poniedziałek

8.00-10.00 Ks. Marek Czekaj
10.00-12.00

Ks. Błażej Michalewski  I

Ks.Piotr Paś              III

12.00-14.00 Ks. Adam Modliński        I
Ks. Jerzy Salamon        III
14.00-16.00 Ks. Przemysław Talaga   I
Ks. Dariusz Kowalek     III
16.00-18.00 Ks. Krzysztof Kowalik    I
Ks. Piotr Machała         III
8.00-10.00 Ks. Grzegorz Mituła    II
Ks. Stanisław Tofil      IV
10.00-12.00 O. Andrzej Kaliściak OFM Conv
12.00-14.00 Ks. Andrzej Chołys     II
Ks. Grzegorz Kamzol  IV
14.00-16.00 Ks. Jarosław Jasianek II
Ks. Sławomir Nowak   IV
16.00-18.00 Ks. Sebastian Łagódka

 

Wtorek

8.00-10.00 Ks. Piotr Górski
10.00-12.00 Ks. Piotr Wasilewski
12.00-14.00 Ks. Maciej Chlasta
14.00-16.00 o. Ambroży Śmigielski OFM
16.00-18.00 Ks. Andrzej Latoń I
Ks. Jacek Plota   III
 
8.00-10.00 Ks. Marian Błaszczyk          II
Ks. Dariusz Kwiatkowski      IV
10.00-12.00 Ks. Włodzimierz Guzik        II
Ks. Jarosław Kołodziejczak   IV
12.00-14.00 Ks. Robert Bogdajewicz        II
Ks. Stefan Szkaradkiewicz    IV
14.00-16.00 Ks. Marek Zawisła
16.00-18.00 Ks. Aleksander Nawrocki       II
Ks. Bogumił Kempa            IV

Środa

8.00-10.00 Ks. Rafał Hącia 
10.00-12.00 Ks. Alfred Berlak              I
Ks. Andrzej A. Klimek       III
12.00-14.00 Ks. Krzysztof Niciejewski
14.00-16.00 Ks. Ryszard Szurek FDP
16.00-18.00 kS. Tomasz Wasielewski
 
8.00-10.00 Ks. Rafał Grzęda
10.00-12.00 Ks. Marcin Kierzek
12.00-14.00 Ks. Jakub Piotrowski           II
Ks. Zbigniew Króczyński        IV
14.00-16.00 Ks. Tadeusz Kwiatek FDP
16.00-18.00 Ks. Damian Wojtowski

Czwartek

8.00-10.00 Ks. Tomasz Jakubowski
10.00-12.00 Ks. Kazimierz Pyrzyk          I     Ks. Marian Niemier            III
12.00-14.00 Ks. Sławomir Kostrzewa       I
Ks. Józef Nowacki                 III
14.00-16.00 Ks. Zbigniew Cieślak            I
Ks. Piotr Szkudlarek           III
16.00-18.00 Ks. Sławomir Kęszka           I    Ks. Marcin Papuziński         III
 
8.00-10.00 Ks. Jerzy Mikałajewski       II
Ks. Paweł Kostrzewa        IV
10.00-12.00 Ks. Tadeusz Stich            II     Ks. Ryszard Ryniec          IV
12.00-14.00 Ks. Piotr Bałoniak            II
Ks. Robert Lewandowski   IV
14.00-16.00 Ks. Łukasz Ograbek
16.00-18.00 Ks. Aleksander Piekielny

Piątek

8.00-10.00 Ks. Adrian Jurek
10.00-12.00 O. Zdzisław Pałubicki SJ
12.00-14.00 Ks. Tadeusz Pałuska            I
Ks. Grzegorz Mączka       III
14.00-16.00 o. Adam Cieślik OFM Conv.
16.00-18.00 O. Bernard Karwel SJ
 
8.00-10.00

Ks. Eugeniusz Synowiec     II  Ks. Michał Kieling   III

10.00-12.00 Ks. Łukasz Skoracki
12.00-14.00 Ks. Tomasz Lenczewski
14.00-16.00 Ks. Michał Świgoniak
16.00-18.00 O. Bernard Karwel SJ

Sobota

8.00-10.00 Ks. Arkadiusz Wysota   
10.00-12.00 Ks. Witold Kałmucki           I
Ks. Paweł Kubiak           III
12.00-14.00 Ks. Łukasz Smug
14.00-16.00 Ks. Łukasz Pondel
16.00-18.00

Ks. Piotr Machała         I

Ks. Janusz Jeżewski    III

 
8.00-10.00 Ks. Tadeusz Pietrzak       II
Ks. Przemysłąw Hęciak      IV
10.00-12.00 Ks. Przemysław Krzywański
12.00-14.00 Ks. Łukasz Skworzec
14.00-16.00 Ks. Marcin Załężny
16.00-18.00 Ks. Jarosław Powąska
Pierwsze Czwartki u Św. Józefa